Oprogramowanie

W zależności od branży każdy system sprzedaży i obsługi klienta wymaga specjalistycznego oprogramowania. Oprogramowanie to musi być jak najlepiej dopasowane do potrzeb i wymagań naszych klientów. Dlatego postanowiliśmy uszeregować je w czterech różnych działach, odpowiadającym różnym branżom, którym dedykowana jest większość sprzedawanych przez nas programów.

 • Hotele

  Programy do zarządzania systemami rezerwacji, opłat i wszystkimi dodatkowymi zadaniami, z którymi mierzą się pracownicy hotelowej recepcji i rezerwacji.
 • SPA

  Oprogramowanie wspierające prowadzenie gabinetu SPA, umożliwiające umawianie zabiegów i wprowadzanie danych związanych z potrzebami sygnalizowanymi przez klientów.
 • Restauracje

  Programy dedykowane do obsługi zamówień, zintegrowane z kasami fiskalnymi, pozwalającymi na szybkie i dokładne przygotowanie rachunku.
 • Sieci sklepów

  Oprogramowanie wspierające zarządzanie zasobami w kilku sklepach, łączące w sobie poszczególne elementy, odpowiedzialne za obsługę klienta.

W przypadku innych firm, zajmujących sie bardziej nietypowymi branżami, pomagamy stworzyć optymalne oprogramowanie, najlepsze dla danej branży. Informacje dotyczące tego jak dobra oprogramowanie uzyskacie Państwo w naszych filiach: w Ełku, Grajewie, Augustowie i Suwałkach.

Czytaj więcej