Produkty

Produkty

Systemy Fiskalne
Systemy fiskalne marki NOVITUS są jednym z naszych najważniejszych produktów. To uznane produkty, cieszące się sporym zainteresowaniem i zaufaniem użytkowników.
Więcej
Systemy Auto ID
Automatyczna identyfikacja stała się jednym z najpopularniejszych sposobów na błyskawiczne rozpoznanie produktu. Jednym z symboli tej nowoczesnej formy identyfikacji są systemy Auto ID marki NOVITUS.
Więcej
Systemy ważące
Wybór odpowiedniego systemu ważącego to niekiedy jeden z najważniejszych wyborów związanych z organizacją sprzedaży.
Więcej
Systemy POS
Profesjonalne systemy POS są niezastąpione wszędzie tam, gdzie potrzebne jest połączenie urządzenia z ekranem dotykowym, z drukarką paragonów.
Więcej


Oprogramowanie
W zależności od branży każdy system sprzedaży i obsługi klienta wymaga specjalistycznego oprogramowania. Oprogramowanie to musi być jak najlepiej dopasowane do potrzeb i wymagań naszych klientów.
Więcej
Elektroniczne Transakcje
Systemy elektronicznych transakcji są we współczesnym handlu praktycznie niezbędne. Płatności za pomocą karty czy aplikacji w telefonie komórkowym są coraz częściej wymaganym przez klientów sposobem dokonywania transakcji.
Więcej
Urządzenia dla taxi
Usługi taksówkarskie wymagają dostosowania kas fiskalnych do specyficznych wymagań tego zawodu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami taksówka musi być wyposażona w urządzenie, które jednocześnie poda liczbę przejechanych kilometrów , przeliczy ją przez obowiązująca taryfę, poda cenę i wystawi dokument fiskalny.
Więcej
Inne produkty
Firma OPTINEX ma do zaoferowania wiele różnych urządzeń wspomagających produkcję, sprzedaż lub obsługę klienta.
Więcej