Kasy fiskalne średnie

2950 zł brutto Kasy fiskalne średnie

NOVITUS NEXT ONLINE

System kas fiskalnych NOVITUS NEXT jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne urządzenia fiskalne pozwalające szybko przetwarzać dane na niespotykaną dotąd skale w kasach fiskalnych. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie stworzono kasę, która została zaprojektowana na tablet z ekranem dotykowym.

2200 zł brutto Kasy fiskalne małe

NOVITUS SENTO ONLINE

Kasa Novitus SENTO Online to następca legendarnych kas z rodziny SENTO. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. SENTO Online to kasa fiskalna umożliwiająca połączenie i przesyłanie danych do CRK

1830 zł brutto Kasy fiskalne małe

NOVITUS SENTO LAN E

Kasa fiskalna SENTO E to rozwinięta wersja popularnej w latach wcześniejszych kasy SENTO. Kasa ta idealnie nadaje się zarówno do małych, jaki i do trochę większych punktów handlowych. Myli się ten, kto twierdzi, że jest to jedynie modyfikacja wcześniejszego modelu. Sento LAN E to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor.

Drukarki i kasy fiskalne - Augustów, Grajewo, Ełk