Systemy Auto ID

Automatyczna identyfikacja stała się jednym z najpopularniejszych sposobów na błyskawiczne rozpoznanie produktu. Jednym z symboli tej nowoczesnej formy identyfikacji są systemy Auto ID. Gwarantują one wysoką jakość oprogramowania i profesjonalny serwis.

Kodami paskowymi posługują się dziś z powodzeniem zarówno sprzedawcy, jak i producenci. Coraz częściej spotyka się je również u firm zajmujących sie działalnością usługową. Dzięki systemom Auto ID możliwe jest błyskawiczne wczytanie danych do komputera lub kasy fiskalnej. W skład systemy wchodzi odpowiednio skonfigurowana drukarka kodów, która zapisuje informacje w formie zakodowanej. Z kolei czytniki pozwalają je bezproblemowo odczytać. Dodatkowym elementem są tzw. kolektory, czyli terminale, które pozwalają na zarządzanie stanami magazynowymi z kilku miejsc na raz.

Oczywiście to tylko niektóre sposoby wykorzystania systemów do automatycznej identyfikacji. Mają one o wiele bardziej rozbudowane możliwości, z którymi można się zapoznać odwiedzając nas i rozmawiając z naszymi pracownikami.

Firma OPTINEX oferuje w swoich filiach profesjonalne systemy Auto ID. Grajewo, Augustów, Ełk i Suwałki - to miejscowości, w których można znaleźć naszych przedstawicieli.

Czytaj więcej