Systemy ważące

Wybór odpowiedniego systemu ważącego to niekiedy jeden z najważniejszych wyborów związanych z organizacją sprzedaży. Od tego czy system ten będzie działał sprawnie i czy będzie wyposażony w intuicyjny interfejs, zależeć może zarówno prędkość obsługi, jak i wzrost zainteresowania klientów.

Urządzenia ważące NOVITUS to gwarancja jakości. Światowej klasy elektroniczne wagi, produkowane przez liderów na rynku światowym, dają możliwość odpowiedniego dobrania urządzenia do każdych warunków sprzedaży.

Zgromadziliśmy w swojej ofercie kilkadziesiąt modeli wag elektronicznych, odpowiadających na najbardziej wyszukane potrzeby naszych klientów. Są wśród nich zarówno popularne wagi etykietujące, kalkulacyjne, jak i bardzo skromne, proste wagi elektroniczne. Wiele urządzeń pozwala na wykorzystywanie ich w boksach kasowych, ale w swim asortymencie posiadamy również większe urządzenia, spełniające wymagania stawiane certyfikowanym urządzeniom ważącym dedykowanym dla przemysłu.

Firma OPTINEX oferuje wysokiej klasy wagi, współpracujące ze wszystkimi popularnymi w Polsce programami sprzedażowymi. Miasta, w których sprzedajemy nasze systemy ważące: Grajewo, Augustów, Ełk, Suwałki.

Czytaj więcej